SM Studio

S/M studio se nachází v suterénním prostoru na Praze 7 na Letné.

Vchází se přes bytový dům. Do suterénu vede schodiště, ale je zde zaveden i výtah.

Celková plocha studia je 107m2. Prostor se skládá ze tří místností  (49m2, 20m2 a 20m2) s klenutými stropy a zdmi odhalenými na cihlu, vstupní chodby, koupelny se sprchovým koutem a s wc a technickou místností s pračkou.

Nejprostornější zadní místnost “mučírna” je bez oken. Je zde pouze větrací okénko, kterým sice dopadá trochu odraženého světla, ale neskýtá možnost úniku. Tato místnost je zařízena S/M nábytkem s možností zavěšení, pobytu ve vakuum bed, zápasu na žíněnce, ale i možností klidného odpočinku na gauči. Ostatně tato místost je z celého prostoru nejvíce odhlučněná a je doporučena pro extrémně hlučné povahy.

Zbylé dvě místosti s okny jsou v přední části studia. První průchozí místnost je zařízena ve stylu klinik s gynekologickým křeslem a bohatou klinik výbavou. Samozřejmostí je dostupná dezinfekce, jehly, dilatátory, sterilní cévky apod. Druhá neprůchozí místnost ve stylu S/M mučírny disponuje křížem, stolem s dírou na hlavu a malou kuchyňkou.

Samozřejmostí jsou drobné S/M pomůcky, provazy, pouta, biče, kukly, potřeby na feminizaci či adult baby aj. Pro dominy je možné po dohodě zapůjčit latexové oblečení.

Zapůjčení či pronájem prostor (SM studia / mučírny) preferujeme formou dlouhodobé spolupráce.